Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.

Technologie NatureWall

Černá nebo bílá povrchová úprava

Designové provedení o délce 150cm hloubce 17cm a výšce 65cm. Rám v provedení vysokého klavírního lesku. Korpus lamino-silver. Kompletní natureWall technologie (dvoukomorová pre- a nitra- filtrace, termostatické hlídání teploty, automatické osvětlení, automatické dávkování krmiva pro rybky, dětská pojistka).
Nestačí vám standardní černá a bílá povrchová úprava, či standardní rozměry? Dovedeme natureWall vyrobit například také s luxusním mahagonovým povrchem nebo v atypické velikosti.
Pro informace o cenách těchto nestandardních provedení nás prosím kontaktujte.
cena
vč. DPH
55 400,- CZK
 

Vybavení akvária

Varianty interieru

Díky svěže zeleným rostlinám od dánské firmy Tropica, kořenům IronWood či japonským kamenům "Dragon stone" u Vás vytvoříme unikátní přírodní layout. Voda poháněná filtrací a lehký pohyb listů rostlin navodí doma relaxační atmosféru. Rostliny koření ve speciálním substrátu. Ten si dokáže nabírat živiny z vody a vede je dále ke kořenům rostlin. akvárium tak funguje jako uzavřený ekosystém. Údržba akvária NatureWall - nature zabere 30-40 minut jednou za 14dní. Můžete však využít i naši profesionální údržbu 1x měsíčně.

 • Japonský substrát (zamezuje růstu řas)
 • Podloží Bacter 100
 • Tourmaline BC (pro optimální růst rostlin)
 • Dvoukomorová pre- a nitra- filtrace
 • Dekorační kameny (Dragon Stone - Japonsko)
 • Rostliny (funkční mix)
 • Tvorba layoutu
 • Návod k akváriu
cena
vč. DPH
15 000,- CZK
Varianta Coral přináší více pestrých barev do Vašeho interiéru. V NatureWall Coral jsou použity polymerové napodobeniny pravých korálnatců. Tato verze je určena pro ty, kteří rádi pozorují podmořskou faunu a floru, ale nemají možnosti starat se o náročné mořské akvárium. Voda v akváriu není obohacena o sůl a NatureWall coral se tak stává dostupný i úplným laikům. Údržba akvária zabere 1 hodinu měsíčně. I zde můžete využít náš profesionální servis.


 • Uhlíková nitro- a phos- filtrace
 • Mořské dekorační korály (6ks)
 • Ozdobné kameny "WhiteStone"
 • Pískové podloží "WhiteSand"
 • Návod k akváriu
cena
vč. DPH
15 000,- CZK
Pro vyznavače čistého designu přinášíme variantu připomínající africkou poušť. V africe jsou 3 velká jezera - Malawi, Tanganika a Viktoriino. i díky této podvodní inspiraci vznikla tato varianta NatureWall Stone. Toto akvárium spojuje jednoduchost a eleganci do jednoho impozantního celku. Údržba akvária zabere 1 hodinu měsíčně. Opět je možné ji plně vynechat a vše řešit naším profesionálním servisem.
 • Uhlíková nitro- a phos- filtrace
 • Ozdobné kameny "WhiteStone"
 • Pískové podloží "WhiteSand"
 • Návod k akváriu
cena
vč. DPH
15 000,- CZK
 

Doplňkové produkty a služby

LED s mobilní aplikací Moderní LED osvětlení s mobilní aplikací na iPhone i Android. Umožní Vám postupné rozednívání a stmívání akvária. Zároveň Vám může akvárium přes večer svítit modrou barvou a imitací měsíčku a noční oblohy.
cena
vč. DPH
7 990,- CZK
Dodávka ryb                        O akvárium se Vám kompletně Postaráme. Nabízíme i možnost odborného sesazení rybiček vhodných do akvária. po měsíci od založení akvária vám tento fungující komplet přivezeme.Tato perioda je nutná pro nastar-tování filtračních procesů. Cena obsahuje jak dekorační, tak i tzv. ekosystémové ryby, jejich bezpečné vysazení do akvária, jakož i dopravu a krmivo. (celkem budete mít v akváriu 40 živých tvorů)
cena
vč. DPH
3 700,- CZK     * Cena platná pro dovoz do 100km od našich poboček
Sada pro údržbu svépomocí
varianta Coral
Pokud nechcete využít naší profe-sionální servisní údržby, rádi Vám představíme, jak se o akvárium starat a připravíme servisní vybavení. Tento set obsahuje kbelík, nádrž a hadici s čerpadlem na pohodlné doplňování vody, sadu pro rychlé vyřešení případ-ného onemocnění Vašich rybiček, Green Bacter, Terminalia Catappa 250ml, akvarijní síťku a teploměr.
cena
vč. DPH
6 700,- CZK
Sada pro údržbu svépomocí
varianta Nature
Pokud nechcete využít naší profesionální servisní údržby, rádi Vám představíme, jak se o akvárium starat a připravíme servisní vybavení. Tento set obsahuje kbelík, nádrž, hadici s čerpadlem na pohodlné doplňování vody, sadu pro rychlé vyřešení případného onemocnění Vašich rybiček, GreenBacter, GreenGain, PhytonGit, japonské hnojivo pro rostliny ADA STEP2, EasyCarbo+Terminalia Catappa 250ml, akvarijní síťku a teploměr.
cena
vč. DPH
8 700,- CZK