Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

O nás

Firma „Revolutionary aquarium system“ vznikla jako spojení lidí, kteří jsou s akvaristikou provázáni již řadu let.  A nebyla to náhoda, ale promyšlená strategie, jak konečnému zákazníkovi ukázat krásu  akvaristiky… někomu ještě prozatím skrytou.

Náš příběh můžeme dle právních předpisů datovat do roku 1991, ale vše začalo mnohem dříve. Každý z kolegů a zaměstnanců se k tomuto oboru dostal jinou cestou.  Někdo už jako malý kluk studoval atlas ryb a v 18-ti letech začal ryby cíleně odchovávat a prodávat.  Jiného již 20 let fascinuje sklo. Konkrétně lepení skla a jeho technologický pokrok.  Snažíme se proto o maximální využití našich znalostí a toužíme akvaristiku posunout někam dále. Nejsme velká firma. Naopak jsme hrdí na to, že si držíme know-how mezi 10 zaměstnanci a tím pádem jsme osobně zodpovědní za naši práci.

Specializujeme se na kompletní realizaci špičkových přírodních, mořských a biotopových akvárií. V čem opravdu vynikáme, je příprava a opracování skla. Jeho individuální lepení na naší dílně je prováděno výhradně ručně. Ruční práce a osobní dohled na jednotlivé kusy dnes není obvyklá záležitost, ale ze zkušeností víme, že je to nejlepší způsob, jak odvést precizní práci. Máme odborníky na sladkovodní a mořskou akvaristiku. Jen díky tomu vznikla unikátní designová akvária založená na detailním pozorování přírodních zákonitostí.

Děláme to, co nás baví a chceme to dělat dobře.

 

 

Květoslav Pavlica Výroba

Květoslav Pavlica

Začínal jsem před dvaceti lety s malou dílnou a lepil kamarádům akvária. Dnes máme několikero zaměstnanců, kteří pracují na kompletním opracování skla.

Naše výrobky můžete vidět v celé Evropě od Francie přes Itálii, Německo, Švýcarsko, Rakousko, Skandinávské země a Slovensko. Naše akvária jsou doma i v Japonsku. Jsem hrdý na svou práci a na to co se nám podařilo.

Ing. Tomáš Macháček Obchod

Ing. Tomáš Macháček

Podnikání v oboru akvaristika nebyla náhoda. Už jako malý kluk jsem chtěl, aby mě máma zkoušela z latinských názvů ryb z atlasu, který jsem si přál jako vánoční dárek. V 18-ti letech jsem začal ryby cíleně odchovávat a prodávat.

Ve dvaceti pěti jsme již měli firmu, která vyráběla a kompletovala techniku pro akvaristiky. Akvárium je o zkušenostech a já vám nyní nabízím ty své.

Roman Šišák Technická a konstrukční řešení

Roman Šišák

Líbí se mi, když je za mnou vidět dobře odvedená práce. Každá realizace akvária je pro mě výzvou, v níž můžu uplatnit své zkušenosti a nápady.

Ing. Oldřich Konečný Layout design

Ing. Oldřich Konečný

Akvárium bylo od nepaměti součástí interiéru našeho bytu. Když jsem začal studovat VŠ a potkal podobného nadšence do akvaristiky, nic nestálo v cestě našemu společnému podnikání. Postupem času a sbíráním zkušeností jsme se stále více specializovali na celkovou realizaci akvárií na míru. Práce se mi stala koníčkem.

Především kladu důraz na detail a tím vytvářím neopakovatelnou přírodní scenérii.

Michal Weigel Servisní činnost

Michal Weigel

Činnosti okolo akvárií jsem si velice rychle oblíbil. Dnes mám na starosti kompletní údržbu rezidenčních a velkoobjemových akvárií.