Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Akvárium pro humry

Také patříte k lidem, kteří rádi vědí, co jedí? Nebo naopak chcete, aby Vaši zákazníci věděli, co si objednávají?

Jedno z prezentačních akvárií najdete v prodejně Cipa gastro s.r.o. na pražském Smíchově. Prodejna Cipa gastro s.r.o. si zakládá na dodávání kvalitních surovin a tudíž i při výběru akvária pro humry byl kladen důraz na velmi funkční systém filtrace a zároveň na jednoduchou obsluhu. 


Prodejna poptávala akvarijní sestavu pro humry. Jednalo se složitou sestavu, aby humr po převozu do prodejny zůstal živý a čerstvý, s využitím studené mořské vody. Zároveň je zajímala akvária na míru, jelikož se jednalo o velmi specifické potřeby.

 

První částí zakázky byl dvoupatrový stojan do chladírny. Druhou částí byla obnova prodejně – výstavního akvária přímo na prodejně, kde jsme se zaměřili i na design studenovodního akvária. 

Právě zmiňované akvárium na klíč může být inspirací pro Vaši restauraci či obchod. Nic nenaláká k jídlu Vaše zákazníky víc než akvárium v restauraci. A když k tomu přidáte vodní tvory, které si zákazník vybere pro svou večeři… lákavá nabídka..

 

Zpět na seznam projektů