Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Akvárium v čekárně u lékaře

Taky máte takový zvláštní pocit, když čekáte v čekárně u zubaře? Nejradši byste to měli za sebou a jediné, co vás má zaujmout, je hromada letáčků a ohmatané časopisy?

Udělat z čekárny místo, kde se nemusíte cítit stísněně a vaše děti se zabaví, bylo cílem realizace, pro kterou nás oslovil architekt Ing. Kutálek. Navrhoval prostory moderní ordinace v Uherském Hradišti a naše nástěnné akvárium NatureWall ho očarovalo.

Akvárium na míru je v případě akvária Uherské Hradiště dlouhé 250cm. Vytvářelo se s důsledkem na fakt, že navrhované akvárium bude dominantou místnosti a díky charakteru prostoru by mělo působit zklidňujícím dojmem. 

Aby akvárium přilákalo i dětské zraky, zvolili jsme hejnové barevné rybičky. Jistě uznáte, že zabavit děti v čekárně u lékaře je někdy nadlidský výkon. Nám se naštěstí povedlo, jak se postupem času ukázalo.

Co se týče technických informací, materiálem na obložení akvária je Senosan v bílém vysokém lesku.

Údržba a servis akvária probíhá z naší strany jednou měsíčně. Zákazník se ani v případě akvária na klíč nemusí obávat komplikovaných servisních prací z jeho strany.
 

 

Zpět na seznam projektů