Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Akvárium v kavárně

Architekt Ing. Michal Kutálek se na nás obrátil s projektem, vybudovat v nové luxusní kavárně v centru Uherského Hradiště  6 metrů dlouhé akvárium zabudované do předstěny. Jeho volba padla na nás díky našemu širokému profesnímu rozpětí v oblasti akvarií na míru. 

Rozhodnutí o spolupráci se evidentně povedlo, jelikož realizace získala ocenění Grand Prix architektů.

Společně jsme zvolili variantu  simulace afrického jezera s tlamovci. Ti jsou zvláštní hlavně díky svému zbarvení, které v dospělosti přechází až do pastelových barev blížících se mořským rybám. Vyžadují čistou a proudivou vodu, proto velmi záleží na kvalitní filtraci.

Jedním z důvodů pro výběr automatického akvária bylo také jeho umístění v prostoru kavárny. A také z tohoto důvodu jsme instalovali na připravený přívod a odpad vody automat s elektromagnetickým ventilem, který sám postupně řídí proces výměny vody.

Významným požadavkem zadavatele byl minimální čas na údržbu akvária. V tomto případě se jedná o bezúdržbové akvárium. Pravidelné čištění akvárií na míru spadá do našich závazků ke klientovi.

 

Zpět na seznam projektů