Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Akvárium v pracovně

 
Každý má svůj sen. Pro někoho je to cesta kolem světa, pro jiného práce v květinářství. Náš další zákazník chtěl mít doma vysněné akvárium s exotickými rybami. Chvíli pátral po internetu, až narazil na naše stránky a oslovil nás. Právě akvária na klíč jsou naší specializací.
 
Výběr místa byl pro našeho zákazníka jasný, pracovna. Místo, kde tráví většinu svého času, je tam svým pánem a vedle práce mu slouží také k relaxaci. 
 
 
Obyvateli akvária se stali králové Amazonie, terčovci. Barevné a klidné ryby, které svým pohybem upoutají snad každého. Ideální pro relaxaci a současně i pro bezproblémové soustředění na práci. 
 
 
Celé akvárium je řešeno jako High–tech. Filtrace je napojena na automatickou výměnu vody. Osvětlení od firmy PacificSun je řízeno přes Bluetooth, takže lze nastavovat všechny možné barvy akvária i přes mobilní telefon. Zároveň je automaticky simulován měsíční cyklus. Akvárium má pro rostliny řízené dávkování oxidu uhličitého, jehož množství hlídá řídící jednotka. Zároveň jsme si pohráli i s prostorem pod skříňkou. Ta se při otevření automaticky rozsvítí, umístěn je zde panel a technologie hlídající elektroniku po pravé straně a v levé části pak filtrační jednotka je všemi komponentami – jako například předfiltrace, biologická část na rozvázání amonia a pak i denitrifikační medium s TBP. 
 
Díky tomuto typu akvária na míru si nemusíte dělat starosti s čistěním akvária. A také designové provedení akvária Vám zaručí, že se s ním nesetkáte při další návštěvě u svých známých, jako je tomu v případě klasických akvárií na prodej.
 

Zpět na seznam projektů