Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

natureWall v atypickém provedení

Designově náročný architekt požadoval zapracování nástěnného akvária přímo do stěny. Současně akvárium na míru nesmělo přesahovat přes zdivo a obložení, jak je obvyklé u natureWall. Jedním z požadavků bylo také umístění akvarijní techniky tak, aby nebyla vidět.

V našem případě zadání zakázky proběhlo už před stavbou domu, a tak jsme se mohli na realizaci dostatečně připravit. A dále se tím předešlo potížím provozního charakteru. 

Nástěnné akvárium je umístěno na stěnu přepažující stolovací a obývací prostory domu. Slouží tedy i jako designový prvek. Jak vidno, akvárium na zdi může být zajímavou substitucí obrazu či jiného uměleckého díla.

 

Další variantou natureWall je luxusní provedení v makasaru. Nástěnné akvárium natureWall v netypickém materiálu makasaru ve vysokém lesku působí luxusně, netradičně. A to byl také důvod, proč si ho vybral jeden z našich dalších zákazníků. 

 

Zpět na seznam projektů