Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Mořské akvárium "LivingColor"

Když se procházíte kolem akvárií v ZOO, říkáte si: “Údržba akvária a jeho vysoká cena... to není nic pro mě“… ALE... opak je pravdou. Jde o správnou a odborně sestavenou technologii. A na tomto principu pracujeme my. Snažíme se dodat klientovi bezúdržbové akvárium malých pořizovacích a režijních nákladů.

Zalíbila se vám představa mořského akvária u vás doma? Nebo byste chtěli něco podobného do vaší kanceláře? Pokud si ještě nejste jistí, možná vás přesvědčí jeho zdravotní aspekty. Jsme schopni vytvořit systém tak, aby mořská vzdušnost (pozitivně působí na suché prostředí a je velmi vhodná například pro astmatiky) prostupovala celým vaším bytem apod. Nesmíme také opomenout barevnost a schopnost mořského akvária pojmout široké spektrum živočichů - od rybek, přes mořského ježka, po rudě červenou krevetu.

Naše zakázková akvária na klíč se snažíme pořád zdokonalovat a našim klientům přinášet stále lepší servis. Možná se díváte na NationalGeographic - kde je pořad "Fish Tang Kings". Při tvorbě mořských akvárií jsme navázali spolupráci s prestižní americko-dubaiskou firmou Living Color Aquariums, která propaguje svá luxusní akvária právě v tomto pořadu.

Asi těžko si lze představit mořské akvárium bez barevných korálů. Právě firma Living color aquarium vyvinula patentovanou směs materiálů v široké barevné škále, k nepoznání od živých, mořských. Tudíž realizované akvárium na míru může být barevné přesně podle přání zákazníka, a to bez zásahu do přírodních zdrojů. Dalšími velkými výhodami jsou netoxičnost, přirozený vzhled a snadná údržba. Oproti živým korálům, umělé si pro svůj růst neberou z vody vápník, hořčík, amino-kyseliny atd., takže se nemusí jejich hodnoty sledovat, měřit a neustále doplňovat. Tím se ušetří čas i peníze. Zároveň se sníží nároky na proudění vody. Díky tomu můžete mít doma akvárium ve tvaru válce i jakýchkoliv jiných atypických tvarů!

 
 

Zpět na seznam projektů