Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Bezúdržbové průhledové akvárium

 

Chci akvárium. Bezúdržbové akvárium. Akvárium něčím zajímavé. Akvárium na míru a chci, aby ho neměl nikdo jiný. Pomůžeme Vám tato hesla proměnit ve skutečnost :-). Jako tomu bylo v případě jednoho z našich zákazníků. 
 
S výstavbou akvária počítal majitel již při stavbě základů svého nového domu. Bylo tedy možné přivést k němu přívod a odpad vody, tudíž nebyl problém napojit filtrační jednotku na automat pro výměnu vody v akváriu. Díky tomu se podařilo udělat téměř bezúdržbové akvárium. Akvárium osvětluje moderní LED světlo, které je řízeno dálkovým ovládáním. Moderní technologie pro současnou domácnost. 
 
Akvárium se nachází v obývacím pokoji, vedle krbu a s přímým pohledem z obývací rohové sedačky. 

Akvárium je zároveň průhledové i z pracovny, tím pádem má stále pracující „pán domu“ přehled, co dělají jeho ratolesti ve druhé místnosti. Vnitřek tohoto afrického akvária je dělán jako imitace jezer Malawi a Viktoriino. Jeho obyvateli jsou tlamovci, ryby typické svou poměrně robustní velikostí a rozmanitými barvami. 
 

Zpět na seznam projektů