Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Amazon akvárium

 

Na území severovýchodní části jihoamerického kontinentu se rozprostírají deštné amazonské pralesy. Jejich vodní toky jsou domovem mnoha sladkovodních rybek. Od známých neonek až po tzv. krále amazonie "terčovce". Amazonie v sobě stále skrývá mnoho tajemství a také proto je rájem mnoha dobrodruhů. Odhalte skrytá tajemství Amazonky, aniž byste se museli vydat na dlouhou a strasti plnou cestu. Připravíme Vám kus Amazonky přímo ve Vašem interiéru ...

Akvárium z této oblasti by mělo mít mnoho zákoutí, které většinou tvoříme dekoračními kořeny, které společně s rostlinami dotvoří krásnou a divokou scenérii.Jihoamerické akvárium je plné rybek. Najdete zde, jak zástupce spodních pater - různé druhy sumečků a tzv. noční rybky, střed zaplňují barevná hejna a těsně pod hladinou budete moci pozorovat zajímavé tvory. Toto akvárium je vhodné pro někoho kdo chce stále něco pozorovat a objevovat. Většina rybek tvoří s přibývajícím věkem pevné páry, které obývají v akváriu své místo a chrání a obhajují si ho před ostatními obyvateli akvária.

 

 

Zpět na seznam projektů