Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Mořské akvárium s jedovatým krasavcem!

Milujete rychlá sportovní auta? Nosíte luxusní oblečení a na ruce značkové hodinky? Proč se vám již dávno doma v akváriu neprohání jedna z nejjedovatějších ryb, se kterou se ve světě můžete setkat?

… Pterois volitans, v překladu perutýn ohnivý. Je to samotářská ryba žijící v oblastech korálových útesů nebo v otevřených hlubších vodách teplých moří.  Jeho jediným okamžikem, kdy vyhledá přítomnost jiných ryb je reprodukce. Samec si vybírá většinou ze tří a více samiček.

Musíme však upozornit, že tento typ akvária není pro každého. I naše firma dbá při údržbě nejpřísnějších bezpečnostních pokynů a zvýšené opatrnosti. Né nadarmo! Perutýn má totiž obdobné složení jedu jako kobra!

Protože vyžaduje velice čistou vodu, vyvinuli jsme vlastní filtrační jednotku, která je umístěna pod akváriem. Podívejte se na naše stylové realizace.

 

 

Zpět na seznam projektů