Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Nature aquarium

Přírodní akvária

Kdo z nás by doma nechtěl mít své oblíbené místo z dovolené? Nebo naopak si nevytvořit to ideální místo na zemi právě u sebe doma? Právě za těmito účely vzniklo nové odvětví akvaristiky "Nature aquarium", jemuž dal jméno TAKASHI AMANO, vášnivý japonský akvarista a profesionální fotograf přírody.

 Jeho práce nás natolik zaujala, že jsme s ním v oblasti výroby a zařizování akvárií navázali spolupráci. Hlavní myšlenkou Nature aqNature aquariumuaria je přenést do akvária imitaci přírodní krajiny a vytvořit tak uklidňující pohled na přírodní scenérií pod vodou. Na základě dlouholetého výzkumu se podařilo vytvořit unikátní produkty jako např. bakterie, substráty, enzymy atd. a zároveň díky měření světelného spektra bylo sestaveno optimální výbojkové a LED osvětlení. Tím bylo možné udržet tropické rostliny - u kterých se běžně střídá období dešťů s obdobím sucha - trvale pod vodou ... a to byl začátek modelování podvodních krajin v akváriu.

Naše firma spolupracuje s přední japonskou firmou Aqua Design Amano (ADA) již od roku 2009 a jejich kvalitní produkty do naší země importuje. Na základě této spolupráce jsme v roce 2012 podnikli cestu do Japonska za účelem hodnocení soutěže přírodních akvárií a na další školení ve tvorbě přírodních akvárií. Pro bližší ilustraci doporučujeme ČLÁNEK, ve kterém naleznete naše postřehy z listopadového mistrovství světa v zařizování těchto typů Nature aquariumakvárií THE INTERNATIONAL AQUATIC PLANTS LAYOUT CONTEST.

Pokud Vás tato rostlinná  akvária zaujala a měli byste zájem o více informací, neváhejte nás KONTAKTOVAT. Naše firma vám dodá veškerý komfort spojený s návrhem, realizací a následný servis spojený s údržbou a provozem akvária.

 

Zpět na seznam projektů