Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Nature aquarium, přírodní akvárium

Akvárium na způsob japonské přírodní nádrže bylo jasnou volbou pro milovníka přírody a doktora přírodních věd z Uherského Hradiště. Z pohodlné sedačky v místnosti, kde se akvárium nachází, můžeme sledovat také zimní zahradu a venkovní jezírko. Vzniká tak ideální prostor pro relax a odpočinek.

 

Akvárium na klíč

Jedním z aspektů, na který klademe důraz, je design akvárií. V tomto případě japonské akvárium rostlinami zarostlé působí na vzhled kompaktně a přirozeně. Jako substrát byla použita nejvýživnější Amazonia /ADA Amazonia + Amazonia powder/. Spodní vrstvu tak tvořil Power Sand M a na něj se po aplikaci enzymů a tourmalinu /Bacter100, TouralineBC/ sypal substrát Amazonia. Layout byl dekorován z kamenů pod obchodním označením "Frodo stone", které jsou dováženy z Nového Zélandu a mají velice výraznou členitou strukturu.

Přírodní akvárium se zalíbilo nejen panu majiteli ale také jeho čtyřnohým miláčkům, kteří z něj nemohou spustit oči.

Vzhledem k blízkosti televize byla vymyšlena posuvná stěna, která zakrývá televizi nebo akvárium tak, aby se vzájemně tyto dva pohledy nerušily.                                 

Akvárium je umístěno na opláštěné ocelové konstrukci, jež skrývá přepadový filtrační systém.

Vzhledem k nutnosti hnojení akvarijních rostlin byl uvnitř filtrace použit systém postupného rozpouštění žádoucích látek.                                                  

Údržba a servis akvária Uherské Hradiště nejsou tak náročné, proto si je zajišťuje zákazník sám dle našeho manuálu. Pouze jednou ročně jezdíme na kontrolní servis a čištění akvárií.

Samozřejmě je možné provádět odbornou konzultaci. Jsme vám k dispozici.

 

Zpět na seznam projektů