Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Realizace akvária natureWall v zahraničí

Díky zkušenostem z více než 100 realizací, si můžeme dovolit pracovat tzv. na dálku. Což nám dává prostor proniknout i na zahraniční trh. A to nejen v našem nejbližším okolí.

Základním předpokladem úspěšné spolupráce je nepodcenění přípravy a profesionální zharmonizování prací. Nejen my potřebujeme podrobné informace od klienta, abychom minimalizovali klientovu práci okolo akvária. Zároveň i klient musí být přesně informován např. o procesech, které se budou v budoucím akváriu odehrávat, technické náročnosti apod.

Největší zájem je o designové akvárium natureWall, nevšední zpracování akvária na stěnu. Nástěnné akvárium tohoto typu je připraveno pro zákazníka jako bezúdržbové – součástí akvária je automatický dávkovač krmiva. Zároveň poskytujeme 1x měsíčně plný servis.

Vzhled, výběr ryb, nasvícení a další specifika jsou čistě v rukou klienta, my jsme jen zprostředkovateli:-). 

 

Zpět na seznam projektů