Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Prezentační akvárium

Jedním ze záludných oříšků pro pořadatele seminářů a jiných vzdělávacích akcí je udržení pozornosti posluchačů. Načerpání energie do dalšího setu přednášek. Zpříjemnění prostředí, kde se účastníci zdržují i dlouhé hodiny.

Pořadatel akce, konané v prestižních sálech pražského Paláce Lucerna, se rozhodl ozvláštnit prostředí pro posluchače a nám nabídl spolupráci ve formě prezentace našeho akvária ve zmíněných prostorách. Prezentační akvárium tak dokreslovalo poklidnou atmosféru spojenou s rautem během přestávky.

Aby program nepůsobil poněkud fádně a zájemci o novinky z IT technologií přišli i na jiné myšlenky, zvolil pořadatel jako doplňkovou aktivitu přednášku o akvaristice a našich akváriích. Povídalo se nejen o akváriu v Lucerně, ale i dalších výstavních akváriích a zároveň jsme promítali podmořské fotografie.

Všichni víme, jak moc je důležité prostředí, ve kterém se pohybujeme. Věřte, že to ocení i vaši klienti, obchodní partneři.

 

Zpět na seznam projektů