Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Rare fish akvárium

Abychom uspokojili požadavky opravdových "fajnšmekrů" a lidí, kteří hledají do svého interiéru něco neobvyklého, realizujeme akvária tzv. raritních ryb. Pokud si myslíte, že se ryba nedá pohladit - máte pravdu - zvlášť když je jedovatá! Nabízíme Vám exkluzivní a raritní rybí osobnosti do Vašeho akvária! Díky nim si uvědomíte, že vodní život skrývá spoustu dosud neprobádaného a velmi zajímavého.

 

Dračí ryba
...podle Feng Shui je považována za symbol prosperity a bohatství. Je také nositelem štěstí a pohody. Díky této pověsti najdeme často akvárium s Arowanou v kancelářích těch nejúspěšnějších podnikatelů.

Perutýn
..perutýn ohnivý je dravá a jedovatá mořská ryba. Svůj jed však používá pouze v případě ohrožení. Je však vhodné upozornit že akvárium s touto rybou není pro každého. Také my údržbě těchto akvárií dbáme nejpřísnějších bezpečnostních pokynů a zvýšené opatrnosti..

Flowerhorn
...zajímavý akvarijní hybrid, který byl prvně vyšlechtěn v Malajsii. Je to ryba, která Vás při každém příchodu domů bude vítat silným narážením do skla. I krmení tohoto akvarijního obra je zažitek.

Rejnok, chobotnice, muréna...

 

Zpět na seznam projektů