Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Relaxační akvária, luxusní automatická akvária

 

Každý z nás hledá své místo... Místo k žití, místo k odpočinku, místo k čerpání energie, místo s kouskem samoty... 

Pokud máte prostor a touhu po místě unikátního odpočinku, můžeme vám pomoci. Projekt akvatického RelaxRoom se specializuje na nejnáročnější klientelu. 

Díky několikaletým zkušenostem jsme schopni naprojektovat a zrealizovat akvária obřích rozměrů, akrylátové průchody pro velké ryby a žraloky. Každé atypické akvárium vyžaduje naprosto individuální řešení a specifický přístup. Samozřejmě se jedná o velmi propracované systémy. Rezidenční akvária je možné vytvořit ve sladkovodní i mořské verzi.

RelaxRoom je ideální pro čerpání energie, odpočinek. Spolupracujeme i s odborníky v oblasti muzikoterapie a ozvučovacích technologií. Tím dosáhneme relaxačního uvolnění i díky zprostředkovanému zvuku, coby příjemné kulise k pozorování vodního světa.

Přání většiny lidí o místnosti, kde se s otevřením dveří ocitnou někde daleko od reality, je na dosah. Nechte se rozmazlovat a uživejte si večery po náročném dni v práci u vás doma, na lehátku za zvuku šumění moře s výhledem na masu vody plnou ryb. Zároveň RelaxRoom můžeme doporučit jako skvělý prostor k čerpání energie pro vaše zaměstnance.

 

Zpět na seznam projektů