Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Rostlinné akvárium

Zákazník, který má rád vodu. To byl náš další klient. Zahradu mu zdobí jezírko a pro potěchu těla má bazén. V domě se rozhodoval mezi krbem a akváriem. A vyhrálo akvárium. Tropické akvárium s rostlinami, stále živé a měnící se.

Během rekonstrukce se počítalo s přívodem vody a odpadem vody, tudíž jsme mohli vytvořit vlastní technologii filtrování tak, aby bylo nenáročné na údržbu. Tu obstaráváme my, během naší každoměsíční servisní návštěvy. Současně je i plně automatický proces hnojení – jak po stránce dodávání uhlíku ve formě oxidů, tak i samotné dodávání jiných tekutých hnojiv. Zajímavostí je také fakt, že díky mobilní aplikaci je možné nastavovat noční modré osvětlení akvária, náběhy osvětlení v různých intenzitách apod.  Díky tomu, se rostlinné akvárium stane nenáročným a velmi efektním doplňkem jakéhokoliv prostoru

 

Zpět na seznam projektů