Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Akvárium ve SPA centru

Po náročném dni každý z nás uvítá chvíli klidu a relax. Jednou z možností, jak si odpočinout, je návštěva wellness centra. Právě jedno takové je SPA centrum Jesenice. Nedaleko od Prahy vám proškolený personál dá zapomenout na každodenní shon a zároveň máte možnost načerpat síly do dalších dní. K tomu samozřejmě přispívá i luxusní prostředí.

 

Aby prostor působit luxusně - relaxačně, rozhodli se provozovatelé, že do rozsáhlých společenských prostor začlení velké akvárium. Zrovna průhledové akvárium se skvěle hodí jako další vodní prvek k vířivkám, saunám apod. nacházejícím se v prostorách centra. Zároveň pohled do akvária s rybami v kombinaci s vychlazeným sektem a relaxační hudbou jsou klidnou oázou pro duši.

 

Dalším relaxačním prvkem je barevné osvětlení, které je možné, pomocí vypracovaného softwaru na ovládání LED osvětlení, měnit podle nálady a potřeb. Nejen kvůli všetečným rukám malým návštěvníkům SPA centra bylo na výrobu akvária použíto průzračné sklo ClearVision 15mm.

 

 

Zpět na seznam projektů