Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.
Odběr newsletteru

Veletrh Byvanie a nabytku - Nitra

Možná vám přijde zvláštní spojení nábytku, bydlení a akvárií… V současné době však akvária patří mezi jedny z nejvyhledávanější doplňky interiéru, jak v soukromém, tak i ve firemním sektoru. Jedná se o zajímavý a svým způsobem i netradiční element v prostoru, což právě to je důvodem sílícího zájmu o akvária. Na povrch luxusní záležitost se dá pořídit za nehorentní sumy, akvária jsou vyráběna na míru, tudíž zákazník rozhoduje o většině náležitostí. V neposlední době vám akvárium plné pestrobarevných ryb pomůže zabavit ratolesti :-).

 

Veletrh Byvanie a nabytku, který se každoročně koná ve slovenské Nitře, se tentokrát neobešel ani bez naší přítomnosti. Hlavním výstavním artiklem na našem stánku byla novinka NatureWall, nástěnné bezúdržbové akvárium. Součástí naší prezentace byly přednášky o akvaristice, kde se zájemci měli možnost dozvědět více informací o moderních technologiích využívaných při sestavování našich bezúdržbových akvárií. Věřte, existuje mnoho důvodů pro jejich volbu. 

Veletrh má tradičně vysokou návštěvnost i stran laiků, tudíž i náš stánek byl stále obklopen dychtivými zájemci o akvaristiku. Jako perličku jsme si na veletrh přivezli i chráněnou zlatou arowanu, která má dnes, díky svému ohrožení,CITES ochranu. Nejeden z návštěvníků byl fascinován touto rybou známou také jako Dračí ryba, silným feng shui symbolem aktivizujícím bohatství a štěstí.


Pokud máte chuť dozvědět se více o různých typech akvárií, bližší informace k námi používaným technologiím, výhody bezúdržbových akvárií a zároveň chcete nasát něco málo z veletrhové atmosféry, klikněte na odkaz http://www.youtube.com/watch?v=YJWi_Wfk-gg. Doufáme, že jsme vás nalákali a příští rok se na veletrhu potkáme. Těšte se na další novinky. Například chystáme přednášky o cestách za akvaristikou.

 

Zpět na seznam projektů