Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc.

Upevnění akvária

Luxusní akvárium natureWall upevňujeme na jakýkoliv typ zdi. Podle typu zdi volíme odpovídající počet závěsných hmoždinek a jejich rozmístění. Nemusíte mít obavy ani při umístění akvária natureWall do sádrokartonové příčky či dřevostavby. Pokud si nejste jisti, kam v rámci Vašeho interiéru akvárium umístit, kontaktujte nás pro zpracování precizní vizualizace pro Vámi zvolená místa. Snadno tak společně vybereme to nejlepší místo pro Váš natureWall.

 
 

Odklopný systém

Vodní nádrž je vsazena do elegantního rámu, který se jednoduše zavěsí na zeď jako živý obraz. Čištění a údržba akvária probíhá jednoduše po odklopení designového rámu. Diky úsporným rozměrům můžete akvárium umístit i do menších bytů. Zapomeňte na staré nevzhledné skříňky a ozdobte svůj domov nadčasovým natureWall akváriem.

 
 

Nadčasový bezúdržbový systém

Jedinečné řešení dvoukomorové filtrace propojuje v nástěnném akváriu natureWall unikátní design s moderní technologií. To Vám značně zjednoduší péči o akvárium, kterou zvládnete i pokud bude natureWall Vaší první akvarijní zkušeností. Exkluzivně máte možnost využít naší servisní sady, kterou jsme připravili na základě dlouholetých zkušeností s péčí o akvária.

 
 

Povrchová úprava

Jedinečné nástěnné akvárium natureWall je opravdovým skvostem mezi designovými doplňky interiéru. Můžete si vybrat jakoukoliv barevnou variantu rámu, který pro Vás exkluzivně vyrobíme i ve vysokém klavírním lesku. Odlište se od souseda akvaristy a pořiďte si akvárium, které doladí Váš interiér k dokonalosti.

 
 

Odborný servis a podpora

Péče o akvárium natureWall je důležitá, neboť se jedná o živý a neustále měnící se organismus. Abychom Vám v dnešní uspěchané době ušetřili čas, zajistíme odborný měsíční servis za Vás. Budete mít možnost sledovat, jak krásně akvárium prosperuje a nemusíte se vůbec o nic starat. V případě, že si péči chcete obstarat sami, garantujeme Vám nabídku pravidelného ročního servisu pro doplnění živočichů a kompletní čištění akvária a dále Vám k akváriu přidáme kompletní návod a i ukážeme jak konkrétně postupovat.

 
 

Automatické dávkováni krmiva

Rybičky ve Vašem akváriu potřebují pravidelné krmení. Máte obavy, kdo bude krmit Vaše rybičky při odjezdu na dovolenou? Nemusíte nic řešit – v akváriu natureWall budete mít automatické dávkování krmiva. Krmivo tam vydrží bez problémů až čtyři týdny Vaší dovolené. Poté ho stačí doplnit a akvárium tak sami krmit nemusíte. Pokud Vás tedy hemžení čekajících rybek na hladině nezačne bavit a přitahovat :-)

 
 

Automatické osvětlení akvária

Akvárium natureWall funguje jako přírodní ekosystém, kde je kopírován sluneční cyklus. Osvětlení je proto automaticky spínáno v rámci nastavené periody. Pro reprezentativní účely mimo dobu automatického osvětlení je pro Vás připraveno i dálkové spínané LED osvětlení. Vracíte se z pracovních cest v různou dobu a chcete si pohodlně kdykoliv Vaše akvárium rozsvítit a relaxovat? Pak je toto řešení právě pro Vás. A navíc… nemusíte myslet na opětovné vypnutí… akvárium se vypne samo…

 
 

Ruční práce

Příprava a opracování skla, jeho individuální lepení na naší dílně je prováděno výhradně ručně. Ruční práce a osobní dohled na jednotlivé kusy dnes prodražuje, ale stroj osobní zkušenosti a pečlivost nenahradí.

 
 

Odborná instalace akvária

Nástěnné akvárium Vám přivezeme domů a připevníme na Vámi vybrané místo. Instalace nebude našim technikům trvat více než dvě hodiny. Vše potřebné si připravíme, takže se o nic nemusíte starat.

 
 

Vybavte si akvárium dle svých představ.

Nebo zavolejte a domluvíme si schůzku
i s prohlídkou akvária natureWall.

Pokračujte na konfigurátor akvárií